Děvčata a chlapci, milí táborníci.

     V tuto chvíli jsou už prázdniny minulostí. Jistě jste zažili spoustu pěkného jako my  v táboře na Littneru.  Ale protože většina z nás zná už Littner jako staré boty, rozhodli jsme se pro jeden rok udělat změnu. Příští tábor s názvem „VIKINGOVÉ“ se bude konat v rekreačním středisku Dopravák Buchlovice . Tam jsme byli naposled před 10 lety. Někteří si to možná pamatujete, pro ostatní zájemce stručné informace. Ubytování je ve 4 lůžkových chatkách, součástí areálu je i bazén a víceúčelové hřiště. Samozřejmostí je krásné prostředí Chřibů.

 

LT BUCHLOVICE RS Dopravák  CTH “VIKINGOVÉ"

Rekreační středisko Dopravák se nachází ve známé rekreační oblasti Smraďavka (okres Uherské Hradiště), v podhůří chřibských lesů. Svou atraktivní polohou uprostřed lesů v neporušené přírodě v blízkosti hradu Buchlov, zámku v Buchlovicích a poutního místa Velehradu, archeoskanzen Modrá, láká k výletům za poznáním, pěší turistice, cykloturistice, houbaření, k rekreaci v každém ročním období na zdravém vzduchu.

Tajemství, dobrodružství, dobrá nálada a všechno, co k táboru patří.....
Pro děti od 6 do 15 let
Termín: 29. 7. – 7. 8. 2019
Cena: 4000,-Kč / 10dnů (platbu lze uhradit také ve dvou splátkách: do konce dubna 2000,- Kč a doplatek do 21. čerrvna 2019)
Cena zahrnuje: ubytování ve 4 lůžkových chatkách s el. zásuvkou, 5x denně strava, pítný režim po celý den, doprava, pojištění , pedagogický dozor  s dlouholetými zkušenostmi ( vaši známí a oblíbení vedoucí) a noční ostraha...

Součásti areálu je volejbalové, tenisové a fotbalové hřiště, přístřešek pro různé aktivity, bazén (vodní nádrž 30x13, povolená ke koupání), kolotoč, houpačky, trampolína a jiné aktivity.

Hlavní vedoucí: Marie Knitlová mobil 739 354 587

 

 

Všechna práva vyhrazena DDM Strážnice 2008 ... Grafické zpracování a redakční systém: IDEX.cz