PŘIPRAVUJEME

                     ŘECKO  POLOOSTROV CHALKIDIKI LETOVISKO FOURKA

                                                                                                  

                             Spolehlivě teplé podnebí, příjemně vyhřátá, čistá a neopakovatelně modrá voda Egejského moře -                                                       ideální místo pro pořádání ozdravných pobytů pro alergiky a astmatiky. Kromě krásné přírody se                                                                           nabízí i spousta možností zábavy a samozřejmě i výprav za řeckou historií.
 

 Menší letovisko Fourka se nachází na jihozápadním pobřeží poloostrova Kassandra, který náležící pod oblast Chalkidiki. 

Ve Fource na vás dýchne pohodová atmosféra a všudypřítomný klid. Přesto zde najdete vše potřebné ke strávení příjemné

 a ničím nerušené dovolené. Hlavním lákadlem je bezesporu široká písčitá pláž s drobnými oblázky různých barev, která 

je na okrajích doplněna skalnatými masivy. Pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. 

Vyzkoušet můžete celou řadu oblíbených vodních sportů nebo se věnovat plážovým hrám. Pravidelně se zde například pořádají 

turnaje v plážovém volejbale. Centrem letoviska prochází široká hlavní ulice, kterou lemují supermarkety, menší obchody se suvenýry, značkovým textilem a tradičními uměleckými výrobky. Na chutné řecké pokrmy vás budou lákat četné taverny, pekárny, pizzerie a restaurace. 

O noční i společenskou zábavu se postarají noční bary, diskotéky a kluby.

           

UBYTOVÁNÍ: aparthotel Akropolis -  studia pro 3 osoby a apartmány pro 4 -5 osob (některé s možností přistýlky) se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička...), balkónem nebo terasou, Wi-Fi,  SAT-TV a klimatizace
 
Vybavení aparthotelu Akropolis
Recepce, restaurace, velký bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, stolní tenis, šipky,  stolní fotbal, dětské hřiště s houpačkami a průlezkami. Hotel zajišťuje 1x týdně zdarma přepravu do centraletoviska a zpět (nákupy),dodávku pizzy, gyrosu, řeckých specialit, půjčovnu motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. 
 
 

TERMÍN:  14.  - 24. 6.  2019 / 11dnů


CENA ZÁJEZDU: 5 600-Kč, děti do 12 let 5400 Kč                                                                      (možnost stravování přímo v hotelu - polopenze za 2500,-/os a plná penze 3300,-/os.)                     

(Záloha 2000,- Kč zaplatit do 20. prosince 2018 a doplatek do konce dubna 2019)

Možnost platba na účet MONETA  č.ú. 1443801389/0600 , VS 1424062019 (pro příjemce napsat jméno účastníka). 

CENA ZAHRNUJE:  Dopravu zahraničním busem s klimatizaci, ubytování ve 3lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmanech s balkonem nebo terasou s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, spotřeba vody, energie, WC, sprcha, balkon, ložní prádlo+ ručníky, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace, cena za svoz, služby delegáta, základní pojištění a povinné pojištění proti úpadku CK.

 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!!!!!!

NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE URČITĚ  S NÁMI PROŽIJETE KRÁSNOU DOVOLENOU A POZNÁTE JEDINEČNOU KULTURU  POLOOSTROVA CHALKIDIKI LETOVISKO FOURKA NA VLASTNÍ KŮŽI :-) :-)
                     

Vedoucí zájezdu: Marie Knitlová,  mobil 739 354 587 

                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena DDM Strážnice 2008 ... Grafické zpracování a redakční systém: IDEX.cz