ŘECKO  CHALKIDIKI - NEA VRASNA

                                                                           

                                              Nejteplejší voda a nejstálejší počasí!

 

Spolehlivě teplé podnebí, příjemně vyhřátá, čistá a neopakovatelně modrá voda Egejského moře - ideální místo pro pořádání ozdravných pobytů pro alergiky a astmatiky. Kromě krásné přírody se nabízí i spousta možností zábavy a samozřejmě i výprav za řeckou historií.

 

Letovisko NEA VRASNA  - je velmi oblíbené přímořské letovisko, které se rozkládá na březích Strimonského zálivu. Nea Vrasna (Chalkidiki) leží přibližně 75 km  od Thessaloniki, což je hlavní město severního Řecka. Letovisko Nea Vrasna je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím a čistě průzračnému moři.Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené pláže a úchvatné pobřeží lemované palmami. V Nea Vrasna najdete řadu plážových barů, restaurací, taveren a různých občerstvení nabízejících nejen místní speciality. Nechybí také půjčovny sportovních a vodních potřeb. Využít můžete lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Každé pondělí se zde konají místní trhy.
 


CESTA do letoviska Nea Vrasna - trasa Česká republika ( DDM Strážnice) – Slovensko – Madarsko - Srbsko - Makedonie - Řecko. Doprava trvá celkem z České republiky až do letoviska NEA VRASNA 18 až 19 hodin. 
 
UBYTOVÁNÍ: Vila Christos -  která je 200m od moře a 300m od centra města. Studia pro 2- 3 osoby, jsou vybaveny kuchyňským koutem - lednice, vařič, zákl. nádobí, vlastním sociálním zařízením, ventilátorem a balkónem.

Vila Makedonia - je umístěna v klidném prostředí 300m od písečné pláže a 300m od centra městečka. Je obklopen zahradou, kde je možnost venkovního grilování.  Prostorná studia pro 2-4 osoby (oddělené postele) mají samostatnou kuchyňku (vařič, lednička, základní nádobí, varná konvice), vlastní sociální zařízení, ventilátor a prostorný balkón.                                                     

 

TERMÍN:  26. 8.  - 7. 9.  2018 / 13dnů


CENA ZÁJEZDU1. - 2. osoba 5990,- Kč, 3.-4. osoba do 15let 4500,- Kč,

                       3. osoba nad 15 let 5500,-Kč / 13DNŮ                                             

(Záloha 2000,- Kč zaplatit do konce ledna 2018 a doplatek do konce dubna 2018)

Možnost platba na účet MONETA  č.ú. 1443801389/0600 , VS 2608792018 (pro příjemce napsat jméno účastníka). 

CENA ZAHRNUJE:  Dopravu zahraničním busem s klimatizaci, ubytování ve 2-3lůžkových - 4-ůžkových studiích a v apartmanu s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, spotřeba vody, energie, WC, sprcha, balkon, ložní prádlo + ručník na ruce, TV, Wi-Fi připojení, ventilátor, cena za svoz, služby delegáta, základní pojištění a povinné pojištění proti úpadku CK.
 

Pozor, pozor volný je jenom 1x apartman pro 5-6osob!!! (dva pokoje, kuchyň, lodžie)

 
NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE URČITĚ  S NÁMI PROŽIJETE KRÁSNOU DOVOLENOU A POZNÁTE JEDINEČNOU KULTURU OBLASTI NEA VRASNA NA VLASTNÍ KŮŽI :-) :-)
                     

Vedoucí zájezdu: Marie Knitlová,  mobil 739 354 587 

                                     

 

                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena DDM Strážnice 2008 ... Grafické zpracování a redakční systém: IDEX.cz